Honda CR-V: Odtwarzanie za pośrednictwem usługi Aha

Funkcję AhaTM można uruchomić i obsługiwać na ekranie Audio/informacje po podłączeniu smartfonu do systemu audio przez sieć Wi-Fi.

Odtwarzanie za pośrednictwem usługi AhaTM


AhaTM firmy Harman to oparta na chmurze usługa pozwalająca zarządzać ulubionymi treściami sieciowymi w formie nadawanych na żywo stacji radiowych. Usługa zapewnia dostęp do podcastów, internetowych stacji radiowych, usług lokalnych oraz aktualizacji audio z poziomu witryn sieci społecznościowych.

Dostępne funkcje mogą różnić się w zależności od wersji oprogramowania. Niektóre funkcje mogą nie być dostępne w systemie audio pojazdu.

Pozycje menu zależą od wybranej stacji.

Aby móc korzystać z usługi w swoim pojeździe, należy posiadać skonfigurowane wcześniej konto AhaTM.

Odwiedź stronę www.aharadio.com, aby dowiedzieć się więcej.

Aby wybrać inne źródło, wybrać opcję AUDIO w lewej górnej części ekranu. Pojawi się ekran wyboru źródła.

Wybrać żądane źródło.

Jeśli aktywne jest połączenie z usługą Apple CarPlay lub Android Auto, dostęp do usługi AhaTM jest możliwy wyłącznie wtedy, gdy telefon jest połączony przez sieć Wi-Fi.


    Song By Voice (SBV)

    Za pomocą funkcji SBV można wyszukiwać muzykę na nośniku pamięci USB lub w odtwarzaczu iPod i odtwarzać ją, używając poleceń ...

    Odtwarzanie plików z pamięci przenośnej USB

    System audio odczytuje i odtwarza pliki audio i wideo z pamięci przenośnej USB zapisane w formatach MP3, WMA, AAC*1 lub MP4. Podłączyć pamię ...

    Categorie