Ford Kuga: Informacje ogólne na temat częstotliwości radiowych

Ford Kuga –> Ford Kuga - Instrukcja Obsługi –> Kluczyki i piloty zdalnego sterowania –> Informacje ogólne na temat częstotliwości radiowych

Wskazówka:  Zmiany lub modyfikacje niezatwierdzone wyraźnie przez stronę odpowiedzialną za zgodność może unieważnić prawo użytkownika do korzystania z tego urządzenia.

Typowy zakres operacyjny nadajnika to około 10 m.

Przyczyny zmniejszenia zakresu operacyjnego mogą być następujące:

  • warunki pogodowe,
  • pobliskie wieże radiowe,
  • konstrukcje w pobliżu pojazdu,
  • inne pojazdy zaparkowane w pobliżu.
Częstotliwości używane przez zdalne sterowanie w Twoim pojeździe mogą być również użyte przez inne nadajniki radiowe, np. amatorskie radia, sprzęt medyczny, słuchawki bezprzewodowe, układy zdalnego sterowania, ładowarki akumulatorów oraz systemy alarmowe. W przypadku zakłócenia częstotliwości nie będzie można korzystać ze zdalnego sterowania. Można można zaryglować i odryglować drzwi kluczykiem.

Wskazówka:  Przed pozostawieniem pojazdu bez dozoru sprawdź, czy jest zaryglowany.

Wskazówka:  Jeśli znajdujesz się w obszarze zasięgu, pilot zdalnego sterowania zadziała w razie przypadkowego naciśnięcia któregoś z przycisków.

Wskazówka:  Pilot zdalnego sterowania zawiera delikatne podzespoły elektryczne. Kontakt z wilgocią lub uderzenia mogą doprowadzić do ich trwałego uszkodzenia.

    Zdalne sterowanie

    Wskazówka:  Przy temperaturach powyżej 15ºC wentylator wewnętrzny może włączyć się po naciśnięciu przycisku na ...

    Categorie