Chevrolet Captiva: System Open&Start

System Open&Start


Jeśli samochód jest wyposażony w system bezkluczykowego dostępu, na dole nadajnika znajduje się mały przycisk (A), który służy do wyjmowania kluczyka.

Nacisnąć przycisk (A) i wyciągnąć kluczyk. Nie wolno wyciągać kluczyka bez naciśnięcia przycisku (A).

Schowany w nadajniku kluczyk służy (po włożeniu do bębenka zamka) do mechanicznego otwierania zamka drzwi kierowcy w przypadku, gdy bateria w pilocie jest rozładowana lub w sytuacjach awaryjnych.

Jeśli potrzebny jest nowy kluczyk, należy skontaktować się z dealerem.

System Open&Start  1. (Zablokuj): Nacisnąć jeden raz, aby zablokować wszystkie drzwi. Aby potwierdzić zablokowanie, jeden raz migną kierunkowskazy lub włączy się sygnał dźwiękowy.
  2. (Odblokuj): Nacisnąć jeden
    raz, aby odblokować wszystkie drzwi. Kierunkowskazy migną dwukrotnie i wyłączy się autoalarm.

    W wersjach przeznaczonych na rynki niektórych krajów, zgodnie z konfiguracją samochodu, w celu odblokowania drzwi kierowcy należy jeden raz nacisnąć przycisk ODBLOKUJ. Następnie, w celu odblokowania wszystkich drzwi, przed upływem 5 sekund nacisnąć ponownie przycisk ODBLOKUJ.


  3. (Lokalizator samochodu / alarm antynapadowy): Nacisnąć i przytrzymać przez około dwie sekundy, aby zlokalizować samochód. Trzykrotnie migną kierunkowskazy i trzykrotnie włączy się sygnał dźwiękowy.

Kluczyki

Kluczyki zapasowe Numer kluczyka jest zamieszczony na oddzielnym identyfikatorze. Ponieważ kluczyk stanowi część układu immobilizera, przy zamawianiu ...

Odblokowanie bezkluczykowe

Przy nadajniku układu dostępu bezkluczykowego znajdującym się w odległości nieprzekraczającej 1 m podejść do przednich drzwi i ...

Categorie