Honda CR-V: Przycisk ogrzewania tylnej szyby / lusterek zewnętrznych

Przycisk ogrzewania tylnej szyby / lusterek zewnętrznych


Aby usunąć zaparowanie szyby tylnej i lusterek bocznych, należy wcisnąć przycisk ogrzewania szyby tylnej i podgrzewanych lusterek bocznych, gdy wyłącznik zapłonu znajduje się w położeniu ZAPŁON (II)*1.

Ogrzewanie tylnej szyby i podgrzewanie lusterek bocznych wyłącza się automatycznie po 10-30 minutach w zależności od temperatury otoczenia. Jeżeli temperatura otoczenia jest niższa od 0ºC, ogrzewanie nie wyłączy się automatycznie.

Ten układ pobiera dużo energii, dlatego należy go wyłączać po odparowaniu lub odmrożeniu okna.

Ponadto nie należy używać układu przed dłuższy czas, gdy silnik pracuje na biegu jałowym. Może to osłabić akumulator i utrudnić rozruch silnika.

Gdy temperatura zewnętrzna wynosi poniżej 5ºC, podgrzewanie lusterek zewnętrznych może zostać włączone na 10 minut po ustawieniu wyłącznika zapłonu w położeniu ZAPŁON (II)*1.


*1: Wersje z systemem dostępu bezkluczykowego mają przycisk ENGINE START/STOP zamiast wyłącznika zapłonu.

Przycisk podgrzewania przedniej szyby

Przycisk podgrzewania przedniej szyby


Przycisk podgrzewania przedniej szyby pozwala odmrozić szybę, gdy wyłącznik zapłonu jest w położeniu ZAPŁON (II)*1.

Ten układ pobiera dużo energii, dlatego należy go wyłączać po rozmrożeniu okna. Oprócz tego nie należy używać układu przed dłuższy czas, gdy silnik pracuje na biegu jałowym. Może to osłabić akumulator i utrudnić rozruch silnika.


*1: Wersje z systemem dostępu bezkluczykowego mają przycisk ENGINE START/STOP zamiast wyłącznika zapłonu.

    Regulacja podświetlenia

    Regulacja jasności podświetlenia zestawu wskaźników Gdy otoczenie jest ciemne, a wyłącznik zapłonu jest ustawiony w położeniu O ...

    Układ pamięci pozycji za kierownicą

    Układ pamięci pozycji kierowcy umożliwia zapisanie dwóch ustawień miejsca kierowcy (w wyjątkiem elektrycznie sterowanego podparcia odcinka lę ...

    Categorie