Ford Kuga: Zalecenia dotyczące części zamiennych

Ford Kuga –> Ford Kuga - Instrukcja Obsługi –> Wstęp –> Zalecenia dotyczące części zamiennych

 Twój pojazd został wyprodukowany zgodnie z najwyższymi standardami, z wykorzystaniem części wysokiej jakości. Zalecamy, by zawsze wymagać stosowania oryginalnych części Ford i Motorcraft podczas przeglądów i napraw samochodu. Oryginalne części Ford i Motorcraft można z łatwością rozpoznać po oznaczeniach marek Ford, FoMoCo lub Motorcraft na częściach i ich opakowaniach.

Planowe czynności obsługowe i naprawy mechaniczne

 Najlepszym sposobem zapewnienia, by Twój samochód służył przez długie lata, jest serwisowanie go zgodnie z naszymi zaleceniami przy użyciu części spełniających wymogi wymienione w niniejszej instrukcji obsługi. Oryginalne części Ford i Motorcraft spełniają lub przekraczają te wymogi.

Naprawy powypadkowe

 Mamy nadzieję, że nasi klienci nigdy nie będą brać udziału w kolizji, jednak wypadki się zdarzają. Oryginalne części zamienne Ford spełniają surowe wymogi naszej firmy w zakresie montażu, wykończenia, integralności konstrukcyjnej, zabezpieczenia antykorozyjnego i odporności na wgniecenia. Podczas projektowania pojazdu oceniamy, czy części te zapewniają odpowiedni poziom ochrony w ramach całego systemu. Świetnym sposobem osiągnięcia tego poziomu ochrony jest stosowanie oryginalnych części zamiennych Ford do napraw powypadkowych.

Gwarancja na części zamienne

 Jedynie oryginalne części zamienne Ford i Motorcraft podlegają gwarancji Forda. Gwarancja Forda może nie obejmować uszkodzeń pojazdu spowodowanych przez usterki części innych producentów niż Ford. Dodatkowe informacje znajdują się w zasadach i warunkach gwarancji Forda.

    Usługi, które świadczymy

    Jeśli korzystasz z naszych usług, gromadzimy i wykorzystujemy dane, na przykład informacje o koncie, położenie pojazdu i charakterystykę jazdy, ...

    Przenośne urządzenia komunikacyjne

    OSTRZEŻENIE Rozproszenie uwagi podczas prowadzenia pojazdu może prowadzić do utraty kontroli nad pojazdem, zderzenia i obrażeń. Gorąco zalecamy ...

    Categorie