Ford Kuga: Otwieranie i zamykanie globalne

Ford Kuga –> Ford Kuga - Instrukcja Obsługi –> Okna i lusterka –> Otwieranie i zamykanie globalne

Za pomocą funkcji globalnego otwierania i globalnego zamykania można sterować oknami otwieranymi elektrycznie także wtedy, gdy zapłon jest wyłączony.

Wskazówka:  Funkcja globalnego otwierania działa jedynie przez krótki czas po odryglowaniu pojazdu za pomocą zdalnego sterowania.

Wskazówka:  Globalne zamykanie działa jedynie wówczas, gdy pamięć jest prawidłowo ustawiona dla każdego okna.

Otwieranie globalne

Otwieranie globalne


Aby otworzyć wszystkie okna i uchylić okno dachowe:
 1. Naciśnij i zwolnij przycisk odryglowywania na pilocie zdalnego sterowania.
 1. Naciśnij i przytrzymaj przycisk odryglowywania na pilocie zdalnego sterowania przez co najmniej trzy sekundy.
Naciśnij przycisk ryglowania lub odryglowywania, aby zatrzymać funkcję otwierania.

Zamykanie globalne

Pojazdy bez funkcji otwierania pojazdu bez kluczyka

OSTRZEŻENIE

Zachowaj szczególną ostrożność podczas korzystania z globalnego zamykania. Niezastosowanie się do tego ostrzeżenia może znacznie zwiększyć ryzyko obrażeń lub śmierci. W nagłych sytuacjach niezwłocznie naciśnij przycisk ryglowania lub odryglowywania, aby zatrzymać.

Zamykanie globalne

Aby zamknąć wszystkie okna i okno dachowe, naciśnij i przytrzymaj
przycisk ryglowania na pilocie zdalnego sterowania przez przynajmniej trzy sekundy. Naciśnij przycisk ryglowania lub odryglowywania, aby zatrzymać funkcję zamykania. Podczas globalnego zamykania jest również aktywna funkcja zabezpieczenia przed przytrzaśnięciem.

Pojazdy z funkcją otwierania pojazdu bez kluczyka

Pojazdy z funkcją otwierania pojazdu bez kluczyka


OSTRZEŻENIE

Zachowaj szczególną ostrożność podczas korzystania z globalnego zamykania. W nagłych sytuacjach dotknij czujnika zamka na klamce drzwi, aby zatrzymać.


Wskazówka:  Zamykanie globalne można uruchomić za pomocą klamki drzwi kierowcy. Otwieranie i zamykanie globalne można również uruchomić za pomocą przycisków na kluczyku biernym.

Aby zamknąć wszystkie okna i okno dachowe, naciśnij i przytrzymaj klamkę drzwi kierowcy przez przynajmniej trzy sekundy. Podczas globalnego zamykania jest również aktywna funkcja zabezpieczenia przed przytrzaśnięciem.

  Okna otwierane elektrycznie

  OSTRZEŻENIE Nie zostawiaj dzieci samych w pojeździe i nie pozwalaj im bawić się oknami sterowanymi elektrycznie. Niezastosowanie się do tej inst ...

  Lusterka zewnętrzne

  Elektrycznie sterowane lusterka zewnętrzne OSTRZEŻENIE Nie reguluj ustawienia lusterek, gdy pojazd jest w ruchu. Mogłoby to spowodować utratę kontr ...

  Categorie