Ford Kuga: Ogrzewana przednia szyba

Missing Image 
 Naciśnij przycisk, aby oczyścić przednią szybę z cienkiej warstwy lodu lub zaparowania.Ogrzewanie przedniej szyby wyłączy się po chwili.

Wskazówka:  Przed włączeniem ogrzewania przedniej szyby upewnij się, że silnik pracuje.

Wskazówka:  Układ nie działa, gdy poziom naładowania akumulatora jest niski.

Ogrzewana tylna szyba

Missing Image 
 Naciśnij przycisk, aby oczyścić tylną szybę z cienkiej warstwy lodu lub zaparowania.Ogrzewanie tylnej szyby po chwili się wyłączy.

Wskazówka:  Przed włączeniem ogrzewania szyb upewnij się, że silnik jest włączony.

Wskazówka:  Nie stosuj silnych środków chemicznych, żyletek ani innych ostrych przedmiotów do czyszczenia lub usuwania naklejek z wewnętrznej powierzchni ogrzewanej tylnej szyby. Gwarancja pojazdu może nie obejmować uszkodzeń ścieżek grzejnych ogrzewanej tylnej szyby.

Ogrzewane lusterka zewnętrzne

Włączenie ogrzewania tylnej szyby aktywuje ogrzewanie lusterek bocznych.

Wskazówka:  Nie usuwaj oblodzenia z lusterek za pomocą skrobaczki ani nie reguluj szybki lusterka, jeśli jest przymarznięta.

Wskazówka:  Nie czyść obudowy lub szybki lusterka za pomocą materiałów ściernych, paliwa lub innych środków czyszczących na bazie pochodnych ropy naftowej. Gwarancja pojazdu może nie obejmować uszkodzeń obudowy lub szybki lusterka.

    Wskazówki dotyczące regulacji warunków we wnętrzu pojazdu

    Ogólne wskazówki Wskazówka:  Korzystanie przez dłuższy czas z recyrkulacji powietrza może spowodować zaparowanie szyb. Wskazówk ...

    Categorie