Fiat 500X: Silnik

Silnik


Silnik


(*) Wersja 1.4 Turbo Multi Air 136 KM (**) Wersja 1.4 Turbo Multi Air 163 KM (***) Wersja na rynki specyficzne

Silnik


(***) Wersja na rynki specyficzne

UWAGA

Zmiany lub naprawy układu zasilania, wykonane niewłaściwie i bez uwzględnienia właściwości technicznych układu, mogą spowodować uszkodzenia w funkcjonowaniu z ryzykiem pożaru.

Koła

Obrecze i opony na wyposazeniu

Obręcze ze stopów lekkich lub ze stali tłoczonej. Opony radialne bezdętkowe (Tubeless). W Wyciągu ze świadectwa homologacji podane są wszystkie opony homologowane.

OSTRZEŻENIE W przypadku ewentualnej niezgodności pomiędzy informacjami podanymi w "Instrukcji Obsługi" a tymi, które podano w "Wyciągu ze świadectwa homologacji", należy brać pod uwagę tylko dane podane w tym ostatnim. Dla zapewnienia bezpiecznej jazdy niezbędne jest, aby samochód wyposażony był w opony tej samej marki i tego samego typu na wszystkich kołach.

OSTRZEŻENIE W oponach bezdętkowych (Tubeless) nie należy stosować dętek.

Koła


(*) Opona obowiązkowa w przypadku niektórych specyficznych wersji/rynków.

W wersjach z oponami 215/60 R16 i 215/55 R17 mogą być montowane łańcuchy przeciwpoślizgowe o zmniejszonych rozmiarach, wystające poza profil opony maksymalnie 7 mm.

Wersje ECO PACK (1.3 Multijet 95 KM / 1.6 Multijet 115/120 KM)

Koła


(**)Lub opony, które będą w stanie zapewnić jednakowe osiągi.

Zapasowe koło dojazdowe (zależnie od wyposażenia)

Obręcz: 4,0 x 16 / Opona: T145/90 R16 106M

Cisnienie w zimnych oponach

W nagrzanych oponach wartość ciśnienia powinna być wyższa o +0,3 bara w stosunku do wymaganej wartości. Należy ponownie sprawdzić wartość ciśnienia w oponach zimnych.

W oponach zimowych wartość ciśnienia powinna być wyższa o +0,2 bara w stosunku do wymaganej wartości dla opon na wyposażeniu.

W razie konieczności podniesienia samochodu należy zapoznać się z sekcją "Podnoszenie samochodu" w rozdziale "W razie awarii".

Koła


UWAGA

W razie stosowania opon zimowych o indeksie prędkości niższym niż podano w Wyciągu ze świadectwa homologacji nie należy przekraczać maksymalnej dopuszczalnej prędkości podawanej dla stosowanego indeksu.

W przypadku użycia kołpaków kół, mocowanych (za pomocą sprężyn), na obręczy stalowej i opon nie z pierwszego montażu, zakupionych w Posprzedaży, wyposażonych w "Rim Protector", NIE należy montować kołpaka koła. Użycie nieodpowiednich opon i kołpaków kół może spowodować spadek ciśnienia w oponie.

    Dane identyfikacyjne

    Tabliczka znamionowa z danymi identyfikacyjnymi Znajduje się na słupku drzwi po stronie kierowcy. Jest ona widoczna przy otwartych drzwiach, a zawiera następuj&# ...

    Wymiary

    Wymiary podane są w mm i odnoszą się do samochodu posiadającego oryginalne opony na wyposażeniu. Wysokość jest mierzona w samochodzie bez obci ...

    Categorie