Citroen C3 Aircross: Osłona przeciwsłoneczna

Osłona przeciwsłoneczna


Osłona przeciwsłoneczna jest wyposażona w lusterko kosmetyczne z klapką zasłaniającą i uchwyt na karty (albo na bilety).

Niczego nie mocować i nie przyklejać na osłonie przeciwsłonecznej pasażera, ponieważ grozi to spowodowaniem obrażeń w przypadku zadziałania poduszki powietrznej.

Schowek przedni pasażera

Wewnątrz znajduje się wyłącznik czołowej poduszki powietrznej pasażera oraz miejsce na butelkę wody, dokumenty pokładowe samochodu itp.

Schowek przedni pasażera


 • Aby otworzyć schowek, należy pociągnąć uchwyt do siebie.

Po otwarciu zostaje on podświetlony i jest chłodzony tym samym klimatyzowanym powietrzem, co doprowadzane do nawiewów w kabinie.

Gniazdo 12 V

Gniazdo 12 V


 • Aby podłączyć akcesoria 12 V (maks.moc: 120 W), podnieść pokrywkę i włożyć odpowiednią wtyczkę.

Przestrzegać maksymalnej mocy znamionowej gniazda (w przeciwnym razie istnieje ryzyko uszkodzenia urządzenia).

Podłączenie urządzenia elektrycznego niehomologowanego przez CITROËNA, np. ładowarki z gniazdem USB, może powodować zakłócenia w działaniu urządzeń elektrycznych samochodu, m.in. zły odbiór radiowy albo zakłócenia wyświetlania na ekranach.

  Wyposażenie z przodu

  Osłona przeciwsłoneczna. Schowek przedni pasażera. Tylne gniazdo 12 V (maks. 120 W). Gniazdo USB. Otwarty schowek. Otwarty schowek z podwójnym uchwytem na ...

  Ładowarka bezprzewodowa

  Układ umożliwia bezprzewodowe ładowanie urządzeń przenośnych, takich jak smartfony. W tym celu wykorzystuje zasadę indukcji magnetycznej zgodnie z normą Qi 1.1. ...

  Categorie