Citroen C3 Aircross: Fotelik dziecięcy z przodu

Tyłem do kierunku jazdy

Tyłem do kierunku jazdy


Montując fotelik dziecięcy na przednim siedzeniu tyłem do kierunku jazdy, przesunąć przednie siedzenie maksymalnie do tyłu i wyprostować oparcie.

Czołowa poduszka powietrzna pasażera musi być bezwzględnie wyłączona. W przeciwnym razie dziecko będzie narażone na poważne obrażenia ciała lub śmierć w momencie napełnienia poduszki powietrznej.

Przodem do kierunku jazdy

Przodem do kierunku jazdy


W przypadku fotelika dziecięcego zainstalowanego na przednim siedzeniu pasażera w położeniu przodem do kierunku jazdy odsunąć siedzenie z wyprostowanym oparciem maksymalnie do tyłu i pozostawić włączoną czołową poduszkę powietrzną pasażera.

Pas bezpieczeństwa musi być dobrze naprężony. W przypadku fotelików dziecięcych z podpórką należy upewnić się, że podpórka styka się stabilnie z podłożem. W razie potrzeby wyregulować siedzenie pasażera.

Przodem do kierunku jazdy


Siedzenie pasażera odsunięte maksymalnie do tyłu.

    Fotelik dziecięcy z tyłu

    Tyłem do kierunku jazdy Montując fotelik dziecięcy na tylnym siedzeniu tyłem do kierunku jazdy, przesunąć przednie siedzenie do przodu i wyprostować oparcie w taki ...

    Wyłączanie czołowej poduszki powietrznej pasażera

    Nigdy nie instalować fotelika dziecięcego tyłem do kierunku jazdy na fotelu chronionym włączoną czołową poduszką powietrzną. Może to spowodować śmierć dzieck ...

    Categorie