Ford Kuga: Hub mediów

OSTRZEŻENIE

Rozproszenie uwagi podczas prowadzenia pojazdu może prowadzić do utraty kontroli nad pojazdem, zderzenia i obrażeń. Gorąco zalecamy zachowanie najwyższej ostrożności podczas korzystania z wszelkich urządzeń, które mogą przyczynić się do odwrócenia uwagi kierowcy od sytuacji na drodze. Najważniejszym obowiązkiem kierowcy jest bezpieczne prowadzenie pojazdu. Odradzamy korzystanie z jakichkolwiek ręcznych urządzeń podczas jazdy i zalecamy stosowanie systemów sterowanych głosem, gdy tylko jest to możliwe. Prosimy zapoznać się z wszelkimi obowiązującymi lokalnymi przepisami dotyczącymi korzystania z urządzeń elektronicznych w czasie jazdy.


Koncentrator multimedialny znajduje się przed dźwignią zmiany biegów lub w konsoli środkowej.

Hub mediów
 

 1. Wejście liniowe.
 2. Porty USB.
 3. Otwór na kartę SD.

Zwalczanie problemów

Komunikat  Opis i działanie 
Proszę sprawdzić CD Ogólny komunikat błędu dotyczący usterek płyt CD. Na przykład gdy urządzenie nie może odczytać płyty CD, lub gdy włożona jest płyta CD z danymi, itp. Upewnij się, że płyta jest prawidłowo włożona. Oczyść ją i spróbuj ponownie lub zastąp daną płytę inną, znaną Ci płytą muzyczną. Jeśli błąd powraca, skontaktuj się z Autoryzowanym Dealerem. 
Usterka napędu Ogólny komunikat błędu dotyczący usterek mechanizmu. Układ wykrył usterkę wymagającą naprawy. 
Wysoka temp. napędu Ogólny komunikat błędu dotyczący przegrzania mechanizmu. Urządzenie nie będzie działało, dopóki się nie ochłodzi. Jeśli błąd powraca, skontaktuj się z Autoryzowanym Dealerem. 

  Port USB

  OSTRZEŻENIERozproszenie uwagi podczas prowadzenia pojazdu może prowadzić do utraty kontroli nad pojazdem, zderzenia i obrażeń. Gorąco zalecamy ...

  SYNC

  ...

  Categorie