Dacia Duster: Przewożenie ładunku w bagażniku

Dacia Duster –> Dacia Duster - Instrukcja Obslugi –> Komfort jazdy –> Przewożenie ładunku w bagażniku

Przewożone przedmioty powinny być ułożone w ten sposób, by ich największa płaszczyzna opierała się o:

 • oparcie tylnej kanapy w przypadku zwykłego ułożenia ładunku (przykład A);

Przewożenie ładunku w bagażniku


 • Oparcia przednich foteli ze złożonymi oparciami tylnych foteli tak jak w przypadku maksymalnego ładunku (przypadek B).

Przewożenie ładunku w bagażniku


Najcięższe przedmioty powinny być ułożone bezpośrednio na podłodze.

W przypadku konieczności ułożenia przedmiotów na złożonym oparciu, należy bezwzględnie zdjąć zagłówki przed złożeniem oparcia, w taki sposób, by oparcie mogło znajdować się jak najbliżej siedzenia.

Przewożenie ładunku w bagażniku


Najcięższe bagaże powinny być ułożone bezpośrednio na podłodze. Jeżeli samochód posiada takie wyposażenie, należy skorzystać z punktów mocujących 1 zainstalowanych w podłodze bagażnika.

Ładunek należy załadować w taki sposób, aby w razie gwałtownego hamowania żaden przedmiot nie stanowił zagrożenia dla pasażerów. Pasy bezpieczeństwa na tylnych fotelach powinny być zawsze zapięte, nawet jeśli na miejscach tych nie siedzą pasażerowie.


Przewożenie ładunku w bagażniku


  Bagażnik

  Otwieranie Nacisnąć przycisk 1 i podnieść pokrywę bagażnika. Zamykanie Opuścić pokrywę bagażnika, korzystając z uchwyt& ...

  Przewożenie ładunku

  Holowanie, wyposażenie holownicze A = maksymalnie 955 mm Dopuszczalne obciążenie haka holowniczego, dopuszczalna masa przyczepy z hamulcem i bez hamulca. Wyb& ...

  Categorie